K porovnání

Prvňáci nám vysvětlili, jak by měla vypadat ideální kancelář!

1 min čtení

Do naší kanceláře v pražské budově Quadrio jsme pozvali děti z první třídy základní školy, abychom jim představili, jak u nás vypadá práce realitního makléře.
Její nedílnou součástí je porozumět potřebám klienta – a tak jsme děti vyzpovídali: Chodily by každý den pracovat do kanceláře?
Polovina odpovědělo ano, ale měly podmínku – kancelářské prostory by musely nabízet zábavní prvky! A s úsměvem nám sdělily, co si pod tím představují.

• Nejzásadnějším požadavkem byly herní konzole. Děti by o přestávkách chtěly relaxovat u svých oblíbených her, vzájemně sdílet své dojmy – a vytvářet tak ve firmě přátelskou atmosféru.

• Relax je zjevně důležitý – a nejlepší odpočinek od pracovní rutiny je u moře! No, to asi ještě žádný z pražských kancelářských projektů poskytnout nemůže – a tak bude muset postačit také velmi žádaná místnost na spaní.

• No a pak samozřejmě jídlo! Děti vyjádřily přání mít v kanceláři dostatek dobrot a pohoštění – to je pro ně klíčovým prvkem pohodlné pracovní atmosféry.

I děti ale uznaly, že občas by se v práci mělo také pracovat – a tak jsme je provedli naší kanceláří. Jejich pozornost upoutaly hlavně naše stylové telefonní budky, kterými byly zcela fascinované.

Potěšila nás i reakce na náš open space: děti ocenily atmosféru klidu a pohody, kterou tento prostor vyzařuje.
Kromě netradičního zážitku jsme tak získali i inspiraci, jak vytvořit ideální pracovní prostředí. Možná se pokusíme nápady implementovat do naší kanceláře – nebo u klientů, aby byli připraveni na budoucí generace zaměstnanců.